Hozzászólások
Név: Klaudika177 (1)
- Család kiskorú gyermekkel
Dátum: 2025.09.03 15:33
Visszatérne: nem
Elhelyezkedés:

Szolgáltatások:

Tisztaság:

Ellátás:

Szobák:

Általános benyomás:

Tetszik:
Nagyon közel van a parthoz, sok medencéjük van csúszdával is, magyar animátor a gyerekeknek, egész napos programok a hotelen belül
Nagyon közel van a parthoz, sok medencéjük van csúszdával is, magyar animátor a gyerekeknek, egész napos programok a hotelen belül
Nem tetszik:
Az oldalon meghirdetett szobák sokk rosszabb állapotúak mint a képeken. A képeken szereplő szobák medencével felárásak(80 euro/éjszak). A koktélok és üdítők felvizezettek, ízetlenek. Az ételek minden nap szinte ugyanazok voltak. 1 nap volt tenger gyümölcsei.
A csillagok számának nem felel meg a hotel. Nagyon jó indulattal egy 3 csillagos, de csak az animáció miatt.
Az oldalon meghirdetett szobák sokk rosszabb állapotúak mint a képeken. A képeken szereplő szobák medencével felárásak(80 euro/éjszak). A koktélok és üdítők felvizezettek, ízetlenek. Az ételek minden nap szinte ugyanazok voltak. 1 nap volt tenger gyümölcsei.
A csillagok számának nem felel meg a hotel. Nagyon jó indulattal egy 3 csillagos, de csak az animáció miatt.
Részletes keresés

