Hozzászólások
- Család kiskorú gyermekkel
Dátum: 2025.09.03 15:33
Visszatérne: nem

Elhelyezkedés:
Szolgáltatások:
Tisztaság:
Ellátás:
Szobák:
Általános benyomás:
Tetszik:
Nagyon közel van a parthoz, sok medencéjük van csúszdával is, magyar animátor a gyerekeknek, egész napos programok a hotelen belül

Nem tetszik:
Az oldalon meghirdetett szobák sokk rosszabb állapotúak mint a képeken. A képeken szereplő szobák medencével felárásak(80 euro/éjszak). A koktélok és üdítők felvizezettek, ízetlenek. Az ételek minden nap szinte ugyanazok voltak. 1 nap volt tenger gyümölcsei.

A csillagok számának nem felel meg a hotel. Nagyon jó indulattal egy 3 csillagos, de csak az animáció miatt.

Egyéb:






Keresés
   ok

Részletes keresés


keresés


Felhasználó kereső
Felhasználó név:
Név:
E-mail cím:
Hova utazott:


keresés


Utazás kereső
   ok

Ennyiért utaznék
   ok

max összeg/fő





© Copyright 2000-2010 Világlátó   |   Lapcsalád további tagjai: Start Utazás, Last Minute Utak